Online casino en sportsbook

Vegas Hero

Slots, live casino en sportweddenschappen in euro, met een welkomstbonus voor casino of sport.

Saldo in euro
Storten vanaf €10
24/7 live chat
Vegas Hero - main content

Vegas Hero is een online casino met een eigen sportsbook. Spelers in Nederland storten, spelen en wedden er in euro of in crypto. Het casino heeft duizenden spellen: slots, jackpots, tafelspellen en een live casino met honderden spellen en spelshows. In het sportsbook staan voetbal, tennis, basketbal, esports en virtuele sporten, met elke maand meer dan 50.000 live evenementen.

Nieuwe spelers kiezen bij hun eerste storting van minimaal €20 één welkomstaanbod: 100% tot €500 plus 200 gratis spins voor het casino, of 100% tot €100 voor sportweddenschappen.

Vegas Hero in het kort

OnderdelenCasino, live casino, sportsbook, esports, virtuele sporten
CasinospellenDuizenden slots en jackpots, tafelspellen, honderden live spellen
SportsbookMeer dan 50.000 live evenementen per maand
ValutaEuro (EUR); cryptobonussen in USDT
Welkomstbonus casino100% tot €500 + 200 gratis spins
Welkomstbonus sport100% tot €100
Minimale storting€10, voor de welkomstbonus €20
BetaalmethodenKaart, Bancontact, Revolut, bankoverschrijving, CBC, KBC, Mifinity, 11 cryptomunten; Skrill voor opnames
Verwerking uitbetalingBinnen 3 werkdagen
LoyaliteitMunten, Winkel, uitdagingen, 5 VIP-niveaus
Klantenservice24/7 live chat en e-mail, meertalig
Minimumleeftijd18 jaar

Wat Vegas Hero biedt in Nederland

Eén account geeft toegang tot het casino en het sportsbook. Daarbovenop komen toernooien, uitdagingen, een Winkel met bonussen en een VIP-programma met vijf niveaus.

  • Casino – slots, Megaways, Bonus Buys, jackpots en arcadespellen, de meeste ook als gratis demo.
  • Live casino – honderden spellen met echte dealers: blackjack, roulette, baccarat, poker en spelshows met bonusrondes.
  • Sportsbook – wedden voor en tijdens de wedstrijd, met Bet Builder, Cash Out en drie oddsformaten.
  • Promoties – welkomstbonussen, herlaadbonussen voor doordeweeks en het weekend, cashback tot 25% en de Spinoleague.
  • Munten en VIP – je verdient Munten met spelen en storten, en wisselt ze in voor gratis spins, bonusgeld en gratis weddenschappen.

Kenmerken van Vegas Hero

Casinospellen bij Vegas Hero

De meeste spellen hebben een gratis demoversie, dus je kunt een slot eerst uitproberen. Voor spelen met echt geld heb je een account nodig.

Slots, Megaways en Bonus Buys

Slots vormen het grootste deel van het aanbod, met thema's voor elke smaak. Er zijn Megaways-slots en Bonus Buys, waarbij je de bonusronde direct koopt. Gewone slots tellen voor 100% mee bij het rondspelen van een bonus.

Jackpots

Jackpotspellen hebben een eigen lobby: progressieve jackpotslots, titels voor beginners en de categorie Nieuwe Jackpots met de laatste toevoegingen. Met bonusgeld kun je jackpotslots niet spelen, alleen met je echte saldo.

Tafelspellen en arcadespellen

Blackjack, roulette en poker staan bij de tafelspellen. Arcade- en instantspellen zijn sneller klaar dan een slot en passen bij een korte sessie. Tafel- en kaartspellen tellen voor 0% mee voor de inzetvereiste van een bonus.

Live casino

In het live casino speel je blackjack, roulette, baccarat, poker en dobbelspellen met echte dealers, plus spelshows met hosts. Live spellen tellen voor 10% mee bij het rondspelen; Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly tellen voor 50%. Elke week is er 25% cashback op je live casinospel, tot €200.

Spellen met landbeperkingen

Sommige providers sluiten landen uit. NetEnt-spellen en de slots Planet of the Apes, Vikings, Narcos en Street Fighter zijn in een reeks landen niet te spelen; Nederland staat niet op die lijsten. De Universal Monsters-slots Dracula, Creature from the Black Lagoon en The Invisible Man zijn maar in een beperkt aantal landen beschikbaar, en Nederland is daar een van.

Populaire spellen bij Vegas Hero

Spelproviders bij Vegas Hero

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen bij Vegas Hero

Het sportsbook dekt voetbal, tennis, basketbal, ijshockey, darts, snooker, wielrennen, golf en boksen, en daarnaast esports als CS2, Dota 2, League of Legends en Valorant en virtuele sporten. Elke maand staan er meer dan 50.000 live evenementen op het programma, en tijdens de wedstrijd wed je met realtime odds.

  • Enkelvoudig – één selectie; je winst is de inzet maal de odds.
  • Combinatie – twee of meer selecties, waarvan de odds met elkaar worden vermenigvuldigd. Alle selecties moeten goed zijn.
  • Systeem – minimaal drie selecties in vaste combinaties, en elke winnende combinatie keert uit.
  • Bet Builder – meerdere selecties uit dezelfde wedstrijd in één weddenschap.

Je kiest zelf tussen decimale (1,50), fractionele (1/2) of Amerikaanse odds (-200); afgerekend wordt altijd in decimalen. De minimale inzet is €1. Met de regel ‘2 doelpunten voorsprong’ wordt een 1X2-weddenschap van vóór de aftrap als gewonnen afgerekend zodra je team twee goals voorstaat.

Bonussen en promoties bij Vegas Hero

Naast de welkomstbonussen zijn er elke week herlaadbonussen en cashback, apart voor casino en sport. De belangrijkste op een rij:

PromotieBedragMin. stortingInzetvereiste
Welkomstbonus casino100% tot €500 + 200 gratis spins€2035x storting + bonus, 40x winst spins
Welkomstbonus sport100% tot €100€206x storting + bonus
Crypto welkomstbonus casino200% tot 3.000 USDT100 USDT40x storting + bonus
Wekelijks Herladen (ma–do)100 gratis spins€2040x winst
Weekend Herlaadbonus (vr–zo)50% tot €600 + 66 gratis spins€20, met spins €5035x storting + bonus
Wekelijkse herlaadbonus sport (ma–do)75% tot €500€208x storting
Live Cashback25% tot €200 per week–1x
Cashback sport10% tot €500 per week–3x

Een casinobonus speel je binnen 10 dagen rond, een sportbonus binnen 30 dagen. Zolang een casinobonus actief is, mag je maximaal €100 per keer inzetten. Elke speler kan één welkomstaanbod claimen.

Registreren en inloggen bij Vegas Hero

Een account openen kan vanaf 18 jaar en alleen op je eigen naam. Per persoon, huishouden, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres is één account toegestaan.

  1. Klik op Registreren.
  2. Kies een welkomstbonus, vul een promotiecode in als je die hebt, of sla de bonus voorlopig over.
  3. Vul je e-mailadres in en kies een wachtwoord.
  4. Bevestig dat je 18 jaar of ouder bent en accepteer de algemene voorwaarden en de privacyverklaring.
  5. Vul je gegevens in, met het adres in het land waar je woont, en klik op Account Aanmaken.

Daarna log je met dezelfde gegevens in op computer, telefoon of tablet. Houd ze voor jezelf: wie met jouw gebruikersnaam en wachtwoord inlogt, geldt voor het casino als de accounthouder.

Storten en uitbetalen in euro

Storten kan vanaf €10 met een kaart, Bancontact, Revolut, bankoverschrijving, CBC, KBC, Mifinity of een van 11 cryptomunten. Opnemen gaat naar een kaart, bankrekening, Revolut, Skrill, Mifinity of een cryptowallet, waar het kan via de methode waarmee je hebt gestort.

MethodeStortenOpnemen
Kaart€10 – €2.000€10 – €3.000
Bancontact€10 – €2.000–
Revolut€10 – €5.000€10 – €5.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000€10 – €5.000
CBC en KBC€10 – €5.000–
Mifinity€10 – €2.500€10 – €2.500
Skrill–€10 – €5.000
Bitcoin€30 – €5.000€60 – €5.000
Andere crypto€10 – €5.000€20 – €5.000

De financiële afdeling verwerkt opnames binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 GMT. Hoeveel je per dag en per maand kunt opnemen, hangt af van je VIP-niveau. Vraagt het casino om identiteitsdocumenten, dan wacht de uitbetaling tot die zijn gecontroleerd.

Payments

Betaalmethoden bij Vegas Hero

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

Munten, Winkel en VIP-programma

Met spelen verdien je Munten: 1 Munt per €10 die je op casinospellen inzet, en 5% van elke storting komt erbij als Munten. Uitdagingen en topplaatsen in toernooien leveren er meer op. In de Winkel wissel je ze in voor bonussen, bonusspins en gratis weddenschappen.

Er zijn eenmalige uitdagingen en wekelijkse uitdagingen voor casino en sport. Wie 20 van de 40 casino-uitdagingen van de week voltooit, krijgt extra Munten. Daarnaast is er het Wheel of Fortune: elke €100 die je op geschikte casinospellen inzet geeft een spin, tot 3 per dag, en elke spin wint geld, gratis spins of bonusgeld.

Nieuwe spelers beginnen op VIP-niveau 1 van de 5. Niveau 1 en 2 krijgen de promoties op de site en 24/7 live chat, en vanaf niveau 2 is er dagelijkse casinocashback. Niveau 3 voegt persoonlijke aanbiedingen en bespreekbare opnamelimieten toe; niveau 4 en 5 krijgen een persoonlijke VIP-manager. Je niveau hangt af van je activiteit in de laatste 90 dagen, en wie een maand niet wedt, zakt terug naar het laagste niveau.

Vegas Hero op je telefoon

De site van Vegas Hero is gemaakt voor mobiele apparaten. Op een iPhone of Android-telefoon open je hem in de browser, log je in en heb je hetzelfde account, saldo en dezelfde bonussen als op de computer. Casino, live casino, sportsbook en promoties werken ook op het kleine scherm, zodat je overal kunt spelen of live kunt wedden.

Veiligheid en eerlijk spel

Vegas Hero biedt de spellen aan via een beveiligd netwerk dat gevoelige gegevens versleutelt. Het geld van spelers staat op aparte klantrekeningen, gescheiden van het geld van het bedrijf, zodat het bij een faillissement beschermd blijft. De uitkomst van de casinospellen wordt bepaald door een Random Number Generator.

Tegen witwassen volgt het casino de 5e AML-richtlijn. Daarom kan het om een identiteitsbewijs, een adresbewijs en bewijs van je betaalmethode vragen, soms met een telefoongesprek of gezichtsverificatie erbij. Die stukken lever je binnen 30 dagen aan, en de controle duurt meestal tot 10 dagen.

Klantenservice van Vegas Hero

De klantenservice is dag en nacht bereikbaar via live chat en via e-mail op [email protected], in meerdere talen. Veel antwoorden staan ook in het Helpcentrum. Wordt een klacht niet meteen opgelost, stuur hem dan schriftelijk naar [email protected]; binnen 10 dagen hoor je de uitkomst.

Verantwoord spelen

Gokken is bedoeld als ontspanning, niet als manier om geld te verdienen. Wil je een pauze, dan kan de klantenservice je account een tijd blokkeren, en via [email protected] vraag je zelfuitsluiting aan. Advies en hulp krijg je onder meer bij GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy. Spelen bij Vegas Hero mag alleen vanaf 18 jaar.

Wat Vegas Hero biedt & Om rekening mee te houden

Wat Vegas Hero biedt

  • Duizenden spellen, de meeste met demoversie
  • Live casino met spelshows en echte dealers
  • Esports en virtuele sporten in het sportsbook
  • Munten, Winkel, uitdagingen en Wheel of Fortune
  • Vijf VIP-niveaus met hogere opnamelimieten

Om rekening mee te houden

  • Opnamelimiet €500 per dag op VIP-niveau 1 en 2
  • Maximaal €100 per inzet met een actieve casinobonus
  • Jackpotslots niet speelbaar met bonusgeld
  • Opnames alleen op werkdagen verwerkt
  • €5 per maand na 180 dagen zonder inloggen
FAQ

Veelgestelde vragen over Vegas Hero

Wat biedt Vegas Hero spelers in Nederland?

Vegas Hero is een online casino met sportsbook. Je vindt er duizenden slots en jackpots, een live casino en sportweddenschappen op meer dan 50.000 live evenementen per maand, met betalingen in euro en crypto.

Welke welkomstbonus geeft Vegas Hero?

Bij je eerste storting van minimaal €20 kies je 100% tot €500 plus 200 gratis spins voor het casino, of 100% tot €100 voor sport. Wie met crypto stort, kan vanaf 100 USDT ook 200% tot 3.000 USDT krijgen.

Hoe snel betaalt Vegas Hero uit?

De financiële afdeling verwerkt een opname binnen 3 werkdagen, op werkdagen tussen 06:00 en 17:00 GMT. Daarna hangt het af van de methode: via een e-wallet gaat het het snelst, een kaartbetaling loopt via de bank.

Is Vegas Hero betrouwbaar?

Vegas Hero versleutelt gevoelige gegevens, houdt spelersgeld op aparte klantrekeningen en volgt de 5e AML-richtlijn. Voor een uitbetaling kan het casino je identiteit en betaalmethode controleren, en klachten behandelt het binnen 10 dagen.

Kan ik Vegas Hero op mijn telefoon spelen?

Ja. De site werkt in de browser van elke iPhone of Android-telefoon met internet, met hetzelfde account, saldo en dezelfde bonussen als op de computer.

Wat is de minimale storting bij Vegas Hero?

Met de meeste methoden €10, met Bitcoin €30. Voor de welkomstbonussen en de meeste herlaadbonussen is minimaal €20 nodig.

Bijgewerkt 2026-10-22